چرا استفاده از خدمات VisaMatch در رابطه با بازبینی فرمها ضروری است؟

 

مطرح کردن پرونده های مهاجرتی در کنسولگری یا اداره مهاجرت و خدمات شهروندی آمریکا مستلزم تکمیل درخواست نامه (فرم) و ارائه مدارک تکمیلی است، مسائلی که قانون رعایت آنها را لازم دانسته است. در واقع، تکمیل درخواست نامه های مهاجرتی و ارائه مدارک تکمیلی جزء اجتناب ناپذیر و اساسی فرآیند مهاجرتی است، اموری که متقاضیان بدون آن قادر به دستیابی به اهداف مهاجرتی خود نخواهند بود.

اینکه افراد بتوانند این فرآیند را به طور صحیح، در چهارچوب استانداردهای اداره مهاجرت یا کنسولگری آمریکا و بدون نیاز به از سرگیری فرآیند (به دلیل اشتباهات) به انجام برسانند، می تواند دشوار و چالش برانگیز باشد. بسیاری از متقاضیان در این زمینه با سردرگمی و ناامیدی مواجه می شوند. بدین جهت، طلب کمک از شخص دیگر غیرقابل اجتناب خواهد بود.

مسائل ذیل برخی از مشکلاتی است که متقاضیان با آن دست و پنجه نرم کرده و ضرورت درخواست کمک از شخص دیگر را مشخص می کند:

  • برخی از افراد فرآیند طرح درخواست نامه را برای اولین بار طی کرده و بی تردید به فرد یا نهادی خبره نیاز خواهند داشت که آنها را گام به گام در این مسیر هدایت نماید.
  • موانع زبانی نیز می تواند مشقت زیادی برای برخی از افراد به بار آورد. به عبارت دقیق تر، برخی از متقاضیان از تسلط نسبی به زبان انگلیسی برخوردار نبوده و از این رو، مشکلات زیادی در درک سؤالات درخواست نامه ها خواهند داشت.
  • متقاضیانی که با اصطلاحات و عبارات حقوقی آشنایی ندارند، دیگر گروهی بوده که فرآیند طرح درخواست نامه را دشوار می یابند. پرواضح است که بسیاری از افراد-فارغ از میزان تسلط به زبان انگلیسی- ممکن است لحظات سختی در درک اصطلاحات حقوقی مقرر در فرمها سپری کنند. علی رغم آنکه درخواست نامه ها به گونه ای نگارش یافته اند که هر فردی بدون دانش حقوقی قادر به درک آن باشد، برخی از افراد ممکن است سؤالات را به آسانی متوجه نشوند.

حتی اگر افراد در ذیل یکی از گروههای فوق قرار نگیرند، تجربه مؤید این امر است که بازبینی فرمها توسط فرد دیگر می تواند از وقوع اشتباهات شایع جلوگیری کرده و احتمال درخواست مدارک بیشتر از سوی اداره مهاجرت یا کنسولگری آمریکا را به حداقل برساند. گزارش ۲۰۱۶ اداره مهاجرت، بر میزان بسیار بالای درخواست مدارک بیشتر در رابطه با پرونده های مهاجرتی تاکید می کند. درخواست مدارک بیشتر اغلب اوقات زمانی صورت می پذیرد که متقاضی مدارک مورد نیاز کنسولگری یا اداره مهاجرت آمریکا را ارائه نکرده است. این مکاتبات متوالی زمانبر بوده و خستگی و هزینه زیادی برای متقاضیان به همراه دارد. از این رو، اهمیت تمسک و استناد به خدمات بازبینی VisaMatch بدیهی و آشکار می گردد.

خدمات جامع، معتبر و متقاضی محور VisaMatch در خصوص بازبینی فرمها به راستی می تواند به یاری متقاضیان شتافته و راهکاری برای مسائل فوق ارائه نماید. VisaMatch مهجز به گروهی متخصص، خبره و مجرب می باشد، گروهی که طیف وسیعی از پرونده ها را مورد بررسی قرار داده است. ما نیازهای حقوقی متقاضیان خود را در صدر اولویت قرار داده تا بدین وسیله رضایت آنها جلب شود. کارشناسان ما به دو زبان فارسی و انگلیسی مسلط بوده و بدین جهت، متقاضیان هیچ مشکلی در ایجاد ارتباط با آنها نخواهند داشت.

دامنه خدمات مربوط به بازبینی فرمها

VisaMatch افتخار ارائه خدمات بازبینی (بازبینی فرمها) را که منحصربه فرد و متناسب با نیازهای خاص هر فرد است، دارد. ما خود را ملزم به ارائه با کیفیت ترین خدمات بازبینی می دانیم تا متقاضیان بدین وسیله به اهداف و غایات خود دست یابند. VisaMatch با وکلای مهاجرتی برجسته همکاری نزدیک می کند.

دامنه (حدود) و فرآیند خدمات بازبینی VisaMatch بدین قرار است:

  • تهیه فرم و مدارک لازم توسط متقاضی

متقاضیان فرمی که قصد طرح آن نزد اداره مهاجرت یا کنسولگری آمریکا را دارند، تهیه و تکمیل کرده و در صورت عدم اطمینان درباره هریک از بخشهای فرم، می توانند آن را بی پاسخ بگذارند. سپس، فرم را به همراه مدارک تکمیلی به VisaMatch فرستاده تا این نهاد به بازبینی آنها بپردازد.

  • بازبینی فرم و مدارک

VisaMatch پس از دریافت فرم و مدارک تکمیلی، متقاضیان را در پاسخدهی به سؤالات بی پاسخ یاری می کند. VisaMatch هم چنین از این امر اطمینان حاصل می کند که پاسخهای ارائه شده صحیح بوده و مدارک ارسالی به اداره مهاجرت یا کنسولگری آمریکا مطابق با شاخصها و استانداردهای نهادهای مذکور می باشد.

  • پیشنهاد اصلاحات

اگر VisaMatch اِعمال تغییرات در مدارک لازم یا محتوای فرمها را ضروری بداند، این اصلاحات را با مکالمه تلفنی پیشنهاد خواهد کرد.

  • بازبینی نهایی

VisaMatch بررسی نهایی از فرمها و مدارک تکمیلی اصلاح شده به عمل آورده تا از صحت آنها یقین حاصل نماید.

  • سایر خدمات مربوطه

VisaMatch هزینه مقتضی طرح پرونده (نزد اداره مهاجرت یا کنسولگری) را ارزیابی می کند. علاوه بر این، VisaMatch اطلاعات و رهنمودهایی درخصوص مکان ارسال فرم و مدارک تکمیلی ارائه می کند.

درخواست خود را به همراه مدارک مورد نظر برای ما از طریق
info@visamatch.com ارسال کنید
و یا از طریق فرم تماس با ما در ارتباط باشید