2.6.3 ! پکیج ویزای E2 با کمک دوست/فامیل !

در موارد خاصی فرد متقاضی ممکن است فردی از فامیل و یا دوستان نزدیک خود را داشته باشد که آمادگی کمک به وی در طی این مسیر را دارند. شرکت ویزامچ برای علاقه مندان به استفاده از این پکیج ارزیابی اولیه ای از شرایط فامیل/دوست وی انجام داده و به وی کلیه خدمات مورد نیاز برای اقدام از این روش را ارائه می دهند.

در این خصوص موارد زیر باید مورد توجه قرار گیرد:

  • در این روش عملاً اختیار کامل پول متقاضی در اختیار دوست/فامیل قرار خواهد گرفت و لذا اگر هر گونه مشکلی در این خصوص پیش بیاید مسئولیتی بر عهده شرکت ویزامچ قرار نخواهد گرفت.
  • باید دقت کرد که کشور آمریکا محیط بسیار پر رقابتی از نظر بیزنس دارد. امکان موفقیت بیزنس ها به خصوص اگر امتحان نشده بوده و یا توسط افراد تازه کار راه اندازی شوند بسیار پایین تر از کشورهایی مانند ایران می باشد. به همین دلیل هم استفاده از این روش فقط در صورتی قابل توصیه است که دوست/فامیل در زمینه بیزنسی که قرار است خریداری یا راه اندازی شود سالهای سال تجربه موفقیت آمیز داشته باشد و ضمناً بیزنس مورد نظر حتماً امتحان شده باشد. فردی که قبلاً در آمریکا بیزنس نداشته و برای اولین بار می خواهد این کار را بکند و یا فردی که در این کار موفق نبوده حتی در حالتی که کاملاً قابل اطمینان هم باشند به سادگی می توانند سبب از دست رفتن سرمایه فرد متقاضی گردند.
  • در مواردی که دوست/فامیل به عنوان شریک خود نیز در بیزنس سرمایه گذاری می کنند باید دقت شود که توانایی های ایشان به نحوی نباشد که کنسول نیازی به حضور متقاضی در کشور برای مدیریت بیزنس نبیند.

به طور کلی می توان گفت این روش به شرط دسترسی به دوست/فامیل کاملاً مورد اطمینان که فردی مجرب و موفق در بیزنس باشد می تواند بسیار قابل توصیه باشد. در این شرایط ویزامچ با بررسی وضعیت دوست/فامیل مذکور و دریافت اطلاعات مربوط به کاری که در نظر دارند انجام دهند شرح خدماتی کامل از کلیه کارهایی که برای پرونده فرد لازم است انجام شود و در اختیار وی قرار داده و وی را در تکمیل پرونده با استفاده از متخصصین مورد نیاز و ارسال آن به کنسولگری همراهی می نماید.

مزایا و معایب این روش بسته به جزئیات آن متفاوت می باشد.

اگر علاقه مند به استفاده از این روش برای اخذ ویزای E2 هستید شماره تماس خود را با موضوع “ویزای E2 با کمک گرفتن از دوست/فامیل” به ایمیل e2visa@visamatch.com ارسال نمایید تا یکی از کارشناسان این شرکت در این خصوص با شما تماس حاصل نماید.