پکیج خرید، بازسازی و فروش منازل

شرکت ویزامچ به عنوان یک شرکت خلاق در ارائه راه‌حل‌های مهاجرتی با در کنارهم قراردادن تجربیات طولانی مدت همکاران خود همواره به دنبال راه‌حل‌هایی است که بتواند بیشترین مزایا و کمترین معایب کلیه روشهای ممکن برای گرفتن ویزای E2 را در کنار هم گردآورد. این شرکت با زیرنظر داشتن وضعیت فضای بیزنسی کشور آمریکا سعی در هدایت سرمایه متقاضیان در بیزنس هایی دارد که امکان بیشترین بهره مندی مالی را به همراه بیشترین شانس دریافت ویزای E2 در کنار هم داشته باشد.

در حال حاضر این شرکت با توجه به وضعیت مناسب صنعت خرید، بازسازی و فروش منازل در کشور آمریکا اقدام به تهیه پکیج E2 در این خصوص کرده است که کلیات آن در این قسمت شرح داده شده است.


تماس برای اطلاعات بیشتر

وضعیت بازار املاک در آمریکا

ایالات متحده آمریکا در سال 2007 با شدیدترین بحران اقتصادی پس از رکود بزرگ اقتصادی در سال 1929 مواجه شد. نتیجه آن، چیزی جز کاهش ارزش املاک نبود.

نمودار زیر نسبت قیمت املاک به قیمت اجاره آنها را در طی سالهای گذشته نشان می دهد:

 

مسائل فوق و عوامل دیگر زمینه ترقی بازار اجاره املاک را فراهم ساخته است. به واقع، بسیاری از افراد از مالکیت املاک رویگردان شده و علاقه بیشتری به اجاره املاک نشان داده اند. مسائل جاری از جمله بازستانی ملک رهنی، بیکاری و شرایط دشوار وام، اکثر اتباع آمریکا را به سوی اجاره املاک سوق داده است. افزون بر این، اقتصاد راکد همچون سدی در برابر ساخت املاک جدید قرار گرفته و میزان ساخت و ساز املاک جدید را کاهش داده است. علاوه بر این، تأمین بودجه برای ساخت و ساز دشوار و طاقت فرسا بوده و از این رو، با وجود افزایش جمعیت آمریکا جریان ساخت و ساز در سالهای آینده با افول روبرو خواهد شد.

همانگونه که در نمودار فوق ملاحظه می کنید، بازار املاک از سال 2007 با افول جدی مواجه شده و در سال 2011 بالاترین میزان تنزل را تجربه کرد. اما توجه به این نکته ضروری است که طبق نمودار فوق، بازار املاک از سال 2012 به بعد با رشد آهسته اما مداومی روبرو بوده است. این ترقی، بازار خرید املاک را به میزان قابل توجهی بهبود خواهد بخشید. بازار مساعد خرید به همراه نرخ پایین سود، شرایط ایده آل و آرمانی برای سرمایه گذاری را تسهیل کرده است، مسئله ای که منافع و مزایای زیادی برای سرمایه گذاران در پی خواهد داشت.

چرا سرمایه گذاری در بیزنس خرید، فروش و بازسازی املاک؟

عوامل شرح داده شده فوق سبب شده که سرمایه گذاری در بیزنس های خرید، بازسازی و فروش املاک که در آمریکا به آن فلیپینگ گفته می شود بنا به دلایل زیر به سرمایه گذاری جذاب در این برهه از زمان تبدیل شود:

 • فرصت استثنایی خرید
 • قیمت پایین املاک قدیمی به همراه نرخ پایین سود
 • افزایش تقاضا برای اجاره آپارتمان به دلیل اقتصاد و تغییر ساختار جمعیت
 • امکان سود کوتاه یا بلند مدت که فرد در هیچ یک از شرایط دیگر به این حد از انتفاع و سود نخواهد رسید.
 • امکان برخورداری از مزایای مالیاتی بر مبنای بخش 1031 مجموعه قوانین سازمان مالیاتی آمریکا و اصل کسر مالیات
 • امکان افزایش چشمگیر ارزش املاک در بازار

به طور کلی و با توجه به عوامل فوق و با علم به اینکه در دو سال گذشته وضعیت صنعت مسکن به صورت پایداری بهبود پیدا کرده است خوشبینی بسیاری وجود دارد که سقوط سالهای قبل پشت سرگذاشته شده است. پیش بینی رشد قیمت مسکن سبب شده که بازار صنعت فلیپینگ (خرید خانه به منظور فروش آن با سود) که شامل صنعت خرید، بازسازی و فروش مسکن می شود مجدداً داغ شود.

شرکت ویزامچ این وضعیت را فرصتی بسیار عالی برای هدایت متقاضیان به ورود به این صنعت دانسته و کلیه مشکلات پیش روی متقاضیان را برای رسیدن به چنین فرصتی استثنایی در یک پکیج کامل حل نموده است.


تماس برای اطلاعات بیشتر

فرایند انجام کار در این روش به شرح زیر می باشد:

 • متقاضی با شرکت ویزامچ یک قرارداد منعقد کرده و از بین شهرهایی که ویزامچ امکان این کار را در آنها بوجود آورده است، شهری که علاقه مند به سکونت در آن است را اعلام می نماید.
 • ویزامچ به متقاضی کمک می کند تا ضمن فهم کامل نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت مدیریت بیزنس متخصص در این زمینه اقدام نماید.
 • ویزامچ ضمن ثبت شرکت متقاضی راهنمایی لازم را برای انتقال پول به حساب شرکتش در کشور آمریکا ارائه می دهد.
 • شرکت متقاضی در کشور آمریکا شروع به کار می نماید.
 • ویزامچ آموزشهای لازم را برای آشنایی کلی متقاضی با این بیزنس قبل از حضور برای مصاحبه انجام میدهد.
 • ویزامچ با استفاده از یک وکیل مجرب در امور مهاجرت نسبت به تهیه و تکمیل پرونده متقاضی و ارسال آن به اداره مهاجرت اقدام می نماید.
 • متقاضی برای مصاحبه به کنسولگری رفته و برای دریافت ویزای E2 خود مصاحبه انجام می دهد.
 • در صورت پذیرفته شدن ویزای E2 متقاضی وی به کشور آمریکا آمده و کلیه جزئیات انجام کار را از شرکت مدیریت بیزنس فرا می گیرد و سپس تحت نظر ایشان این بیزنس را در کشور آمریکا خود دنبال می کند تا در نهایت بتواند به طور مستقل از پس انجام این کار بربیاید.
 • در صورتی که به هر دلیل ویزای E2 متقاضی رد شود ویزامچ در مدت مشخصی کل پول متقاضی را به وی برمی گرداند.

مزایای استفاده از این روش عبارتند از:

 • با توجه به اینکه شرکت متقاضی قبل از حضور وی در آمریکا راه اندازی شده و شروع به کار کرده است شانس گرفتن ویزای E2 وی بالا می رود.
 • از آنجا که یک شرکت متخصص در این زمینه طی قراردادی مشخص پذیرفته که در آموزش دادن متقاضی و همراهی وی تا راه افتادن کامل در کنارش خواهد بود اثبات اینکه فرد از پس مدیریت بیزنس برخواهد آمد در کنسولگری کار ساده تری خواهد بود.
 • اینکه فردی از زمان ورود به آمریکا بتواند راز و رمز یک بیزنس پر سود را از افرادی که سالها تجربه در چنین کاری دارند بیاموزد آن هم در بیزنسی در شرایط بسیار عالی فرصتی بسیار استثنایی است که با تلاش بسیار زیاد مجموعه ویزامچ محیا گردیده است.
 • هماهنگی صورت گرفته به منظور بازگشت پول متقاضی در صورت رد شدن پرونده ریسک متقاضی را در این روش تنها محدود به هزینه های جانبی پرونده کرده و لذا این گزینه را به گزینه ای بسیار استثنایی تبدیل می کند.
 • با توجه به اینکه بیزنس از صفر راه اندازی می شود مشابه با راه اندازی فرنچایز هیچ نگرانی از بابت انتقال بدهی ها و مسئولیت های بیزنسی قبلی در این روش وجود ندارد.
 • همکاری با مجموعه هایی معتبر که به خاطر حفظ اعتبار خود می توان بیشتر به ایشان اطمینان کرد دلنگرانی سپردن پول به یک شخص حقیقی را از میان می برد.
 • به این دلیل که فرمت بیزنس مشخص بوده و شکل دهی ساختار آن نیاز به زمان زیادی ندارد مدت زمان کل مورد نیاز برای این روش از سایر روشها کمتر می باشد.

معایب استفاده از این روش می تواند موارد زیر باشد:

 • در حال حاضر تنها امکان راه اندازی بیزنس برای متقاضیان تنها در دو ایالت فلوریدا و شیکاگو محیا می باشد که ممکن است مورد نظر برخی برای زندگی نباشد. معذلک باید دقت کرد که اگر کسی با این بیزنس وارد امریکا شود در صورتی که نخواهد در این بیزنس ادامه دهد می تواند بیزنس دیگری را در جای دیگری راه اندازی کرده و درخواست تمدید ویزای E2 را با بیزنس جدید بدهد.
 • این بیزنس در زمینه خاصی راه اندازی می شود که ممکن است فردی علاقه مند به استفاده از آن نباشد.
 • ظرفیت استفاده از این روش در هر شهر محدود بوده و تنها تعداد مشخصی از افراد قادر به استفاده از آن خواهند بود.

اگر علاقه مند به استفاده از این روش برای اخذ ویزای E2 هستید شماره تماس خود را با موضوع “ویزای E2 با استفاده از پیکج خرید، بازسازی و فروش منازل” به ایمیل e2visa@visamatch.com ارسال نمایید تا یکی از کارشناسان این شرکت در این خصوص با شما تماس حاصل نماید.


تماس برای اطلاعات بیشتر