Immigrate and Create a Bright Future

Featured E-2 Packages

ABOUT VISAMATCH

درباره ویزامچ

ویزامَچ به عنوان شركتی که خدمات مشاوره ای در امور مهاجرتی ارائه می دهد و متخصص در ویزای سرمایه گذاری E-2 برای كشورهای طرف معاهده است، نقش عمده ای در كمك به سرمایه گذاران خارجی و كارشناسان مالی و حقوقی ایفا می كند تا این افراد بتوانند سریعا و به طور مؤثر به اهداف خود دست یابند.

نتایج

ما خدمات جامع ارائه کرده و سعی در فراهم آوردن خدماتی داریم که متناسب با نیازهای هر فرد است. ما نه تنها قادر به پاسخدهی به سؤالات شما هستیم، بلکه راهکارهایی برای دشوارترین مسائل مهاجرتی شما پیشنهاد کنیم.

اطمینان

شرکت ویزامَچ باعث می شود که افراد و خانواده ها مسیری درست انتخاب کرده و سرمایه گذار E-2 شوند. این امر از طریق با کیفیت ترین خدمات میسر می شود، خدماتی که امور پیچیده را آسان ساخته، روابط دراز مدت و عمیق پشتوانه آن بوده و با آن تداوم پیدا می کند.

کار گروهی

ویزامَچ کمک مورد نیاز مراجعین را به آنها ارائه کرده تا این افراد به نتیجه مورد دلخواه خود دست یابند. وکلا و کارکنان آگاه و خبره ما مراجعین را از تجربه گسترده خود در امور مهاجرتی و تجاری بهره مند می سازند.

تمامیت

ویزامَچ شرکتی است که خدمات مشاوره ای در امور مهاجرتی ارائه می کند و چهره ای جهانی دارد. درک ویزامَچ از ویزای E-2 و اصول و مبانی تجارت در آمریکا، ما را قادر می سازد تجربه و تخصص بی نظیر خود را در اختیار افراد گذارده و به آنها در طی فرآیند مهاجرتی کمک نماییم.


فرایند ویزای E-2 خود را همین الان شروع کنید