خدمات ویزای E2 ما

خدمات ویزای E-2 شرکت ویزامچ را می توان به عنوان خدماتی کلید در دست برای متقاضیان این ویزا بیان نمود. شرکت ویزامچ به عنوان پلی ارتباطی بین کلیه متخصین مورد نیاز برای ایجاد یک پکیج کامل ویزای E-2 اقدام کرده و کلیه مشکلات پیش روی متقاضیان را در این خصوص از پیش پا برمی دارد.

از جمله خدماتی که در هر یک از پکیج های ویزای E-2 شرکت ویزامچ بسته به نیاز ارائه می گردد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خدمات وکالتی

ویزامچ با به کارگیری مجرب ترین وکلای مهاجرتی که دارای سالها تجربه در این عرصه می باشند کلیه امور حقوقی پرونده متقاضیان را به انجام می رساند. این خدمات دربرگیرنده کلیه کارهای لازم برای تهیه و آماده سازی اسناد و نیز بررسی مدارک منشاء پول سرمایه گذاران، تکمیل فرمهای مهاجرتی و نیز ارسال پرونده ها به اداره مهاجرت می باشد.

خدمات ثبت و راه اندازی شرکت

ویزامچ با به کارگیری بهترین وکلای بیزنسی نسبت به ثبت و راه اندازی شرکت با ساختاری مناسب برای متقاضیان اقدام می نماید. در مواردی که نیاز باشد ویزامچ با به کار گیری حسابداران مجرب ساختار مناسب بیزنسی متقاضیان را تعیین می نماید. ویزامچ تجربیات لازم برای حل مشکلات افرادی از ملیت هایی خاص که مشمول قوانین و حساسیت هایی ویژه هستند را نیز در اختیار داشته و دانش لازم برای از پیش رو برداشتن مشکلات مربوط به ایشان را نیز در جهت ایجاد پرونده هایی موفق به کار می گیرد.

خدمات تهیه بیزنس پلن

از آنجا که لازم است بیزنس پلنی 5 ساله ضمیمه پرونده ویزای E-2 متقاضیان گردد ویزامچ با به کارگیری مشاوران تجاری نسبت به تهیه بیزنس پلن مورد نیاز و ضمیمه کردن آن به پرونده متقاضیان اقدام می نماید. این بیزنس پلن ها شامل مطالعات بازار، بررسی صنعت مورد نظر، بررسی رقبا، جداول مالی مورد نیاز و سایر بخشهای مورد نظر می باشد.

آموزشهای لازم

ویزامچ با اعتقاد به ارائه راه  حلهای بلندمدت و کمک به راه حلهایی که به موفقیت های بعدی متقاضیان بینجامد همواره آموزش های تکمیلی را در پکیج هایش لحاظ می کند تا متقاضیان به درستی بتوانند با اصول بیزنس در آمریکا آشنا شده و قدمهایشان را به درستی بردارند.

خدمات مدیریت بیزنس

ویزامچ برای بالابردن شانس ویزا گرفتن متقاضیان نسبت به هماهنگی های لازم برای راه اندازی بیزنس ایشان قبل از حضورشان برای گرفتن ویزا اقدام می نماید. به این منظور ویزامچ از بهترین شرکتهای مدیریت بیزنس فعال در زمینه های مختلف برای راه اندازی، مدیریت و سپس آموزش بیزنس به متقاضیان استفاده می نماید تا ایشان بتوانند مبانی بیزنس مورد نظر را فراگرفته و پس از حضور در آمریکا مسیر موفقیت را در این کشور پیش روی خود ببینند.

به طور کلی همانطور که قبلاً هم گفته شد خدمات ویزای E-2 شرکت ویزامچ کلیه نیازهای این متقاضیان را برای موفقیت از این روش برایشان تأمین می نماید. شرکت ویزامچ در زمانهای مختلف پکیج هایی را برای استفاده متقاضیان آماده نموده و با حل کلیه مسائل و مشکلات آنرا در اختیار متقاضیان قرار می دهد. اگر علاقه مند هستید از پکیج های E-2 شرکت که در حال حاضر دارای ظرفیت می باشند مطلع شوید با ایمیل e2visa@visamatch.com با ما تماس حاصل نمایید.